Головна / Публікації / Новини / З Днем народження, Ліно Василівно!

З Днем народження, Ліно Василівно!

«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни», – Ліна Костенко.

Сьогодні легендарна українська письменниця, знаменита поетеса і громадська діячка святкує 89 день народження. 💐💐💐

Ліна Костенко – сильна жінка та справжня патріотка своєї країни! Своєю принциповою позицією вона викликає повагу не тільки у мільйонів своїх шанувальників, а й опонентів. Сила волі та незламність письменниці вражають.

Дякуємо Вам, Ліно Василівно, за Слово, яке окриляє і надихає Україну!

ТОП-5 пронизливих цитат Ліни Костенко:

🔹️ Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту. У кого ще є атомний саркофаг? А у нас є.

🔹️ Люди не знають, кого вибирати, бо не можна ж вибрати когось з нікого.

🔹 ️Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом.

🔹 ️Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів.

🔹 ️Вічна парадигма історії: за свободу борються одні, а до влади приходять інші. І тоді настає лукава, найпідступніша форма несвободи, одягнута в національну символіку, зацитькала національним пафосом, вдекорована атрибутами демократії.

54433089_679445295806726_6698763987951026176_n

Про admin

Зверніть увагу!

P90315-120931

Передвиборна агітація на вулицях Тернополя

Після проведення зїзду партії, активно розгортаємо передвиборчу кампанію до парламентських виборів. Потрібно плідно попрацювати, щоб …

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *