Головна / Публікації / Новини / Кого підтримує Аграрна партія на виборах Президента України?

Кого підтримує Аграрна партія на виборах Президента України?

Аграрна партія України не підтримуватиме жодного з кандидатів на чергових виборах Президента  України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Про це повідомила прес-служба політичної сили.

«Сьогодні ЗМІ поширюють інформацію про те, що аграрії України нарешті визначилися і віддають свій голос за того чи іншого кандидата. Ми вкотре наголошуємо, що Аграрна партія України не висувала жодного кандидата на чергових президентських виборах. Ми відповідально заявляємо, що наша політична сила не підтримує жодного претендента на пост глави держави», – наголошує прес-служба партії.

Аграрна партія має спільну угоджену позицію щодо проведення чесних і справедливих виборів. Ми звертаємося до всіх громадян бути активними, прийти на виборчі дільниці 31 березня і свідомо віддати свій голос, аби ним не скористалися проти вас. Ми закликаємо правоохоронні ограни не допустити підкупу виборців і оперативно реагувати на можливі фальсифікації у день виборів.

Про admin

Зверніть увагу!

P90315-120931

Передвиборна агітація на вулицях Тернополя

Після проведення зїзду партії, активно розгортаємо передвиборчу кампанію до парламентських виборів. Потрібно плідно попрацювати, щоб …

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *